Просування лендінга - як це правильно зробити?

лендинг пейдж

Лендінг Пейдж - це посадкова сторінка, утворять єдиний сайт, максимально продає. Лендінг Пейдж, як і інші сайти потрібно просувати. Тому, як його основне завдання, полягає в залученні зацікавленої аудиторії, стабільному потоці клієнтів.

Але, може виникнути питання, яким чином просувати лише однієї сторінки сайт, якщо пошукові системи, негативно реагують на сайти з однією сторінкою? На таких сайтах просто неможливо розмістити багато інформації, як на багатосторінкових ресурсах.

Так, дійсно просунути одностранічнік не зовсім легко. Існують деякі секрети, що дозволяють впоратися з цим завданням.

Як просунути лендінг?

Оптимізація тексту

Просування одностранічнік більш ймовірно, якщо він відповідає принципу: корисно, доступно і просто.

Для успішного ранжирування тексту потрібно звернути увагу на деякі моменти.

Перше - з «Текстового аналізу» проаналізуйте конкурентів на предмет визначення необхідного обсягу тексту і, безумовно, проаналізуйте щільність ключів. Це дасть можливість визначити, наскільки всьому цьому відповідає Ваш текст. Після цього Ви зможете отримати рекомендації по оптимізації Вашої сторінки.

Друге - це унікальність тексту. Як і на інших ресурсах, унікальність грає важливу роль. Причому мова йде не тільки про унікальному контенті, а й про унікальність картинок, фотографій. Їх потрібно правильно оптимізувати (alt, title, назва файлів і ін.)

Третє - головна сторінка повинна бути грамотно написана і досить професійно оформлена. Графічне оформлення повинно привабливо виглядати. Для цього виберіть шаблон в html. Цей шаблон добре тим, що всі сторінки зверстані в ньому, не навантажують сервера, на відміну від тих веб-ресурсів, які на Wordpress.

Четверте - успіх просування, завоювання довіри клієнтів, хороше ранжування в системах пошуку - відносяться до комерційних факторів Лендінзі. Тому, потрібно звернути увагу на наступне:

 • онлайн консультації, що сприяє підвищенню продажів;
 • Детальна контактна інформація;
 • наявність електронної адреси, номери телефонів, можлива форма зворотного зв'язку;
 • всілякі акції, або знижки;
 • можливість кур'єрської служби доставки;
 • наявність будь-якої додаткової інформації.

Технічні параметри, що впливають на ранжування Landing Page

Не дотримання технічних параметрів, може досить негативно впливати на просування Лендінзі. Слід не забувати про це і дотримуватися основних правил.

Які технічні параметри впливають на ранжування:

 1. Присутність недоречних, некоректних мета-тег, і невірних заголовків сторінок.
 2. Наявність битих посилань.
 3. Вплив стабільності роботи ресурсу.
 4. Швидкість завантаження сторінки.
 5. Віруси на веб-ресурсі.
 6. htaccess, sitemap.xml.

Що стосується часу, витрачений на просування Лендінзі, то ці тимчасові рамки, на жаль, не такі швидкі, як нам хотілося б. Результат буде видно приблизно, через кілька місяців. За умови, що Ви будете грамотно і якісно виконувати цю роботу. Тут потрібно терпіння і завзятість. Втім, як і в будь-якому іншому справі. Якщо потрібен бажаний результат, потрібні зусилля і цілеспрямованість.

Можливо, після прочитання цієї статті, Ви подумали, що це занадто складно, щоб витрачати свій час на утворять єдиний ресурс. В такому випадку, можна звернутися за допомогою, до професійних фахівців, сеошників. Вони добре знають свою роботу, і, вже точно, зможуть Вам допомогти.

А, якщо Ви, все-таки, вирішили придбати знання, для того, щоб самостійно вирішувати такі завдання, то ми готові навчити Вас всім премудростям роботи SEO-оптимізатора. Школа «SEO practic» пропонує якісне, індивідуальне навчання за такими програмами:

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!