Відгуки

Відгук про курс

Відгук про курс "SEO - спеціаліст"

Шановний Іван, від імені співробітників компанії "ТопТур" і від себе особисто хочу подякувати за якісне і практичне навчання в школі SEOpractic. За підсумками вивчення курсу "SEO - фахівець" співробітниками нашої компанії були отримані основні та фундаментальні знання, які вже працюють на благо нашого сайту.

Результати в цифрах:

"купити путівку" - Google ТОП - 1, Яндекс ТОП - 5
"підібрати тур" - Google ТОП - 3, Яндекс ТОП - 1
"підібрати тур онлайн" - Google ТОП - 5, Яндекс ТОП - 3

Відгук про курс "SEO + Adwords"

Величезна подяка навчального центру SEOpractic, а особливо викладачеві Івану за навчання нашого співробітника. Тепер наш сайт в надійних руках і все це завдяки Вам! Величезне спасибі SEOpractic!

Результати в цифрах:

"дитячий проїзний документ київ" - Google ТОП - 1
"довідка про несудимість" - Google ТОП - 3
"закордонний паспорт дитині київ" - Google ТОП - 1

Відгук про курс
Відгук про курс

Відгук про курс "SEO + Adwords"

Я дуже задоволена знаннями отриманими в школі SEOpractic. Раніше я намагалася освоїти SEO просування самостійно, але знання були не систематизовані і не було чіткого розуміння з чого почати і що робити. Після навчання у Павла я змогла розкласти все по поличках і перші мої кроки почали приносити результати. Вся інформація підноситися дуже доступно і легко сприймається, ніякої води!

Результати в цифрах:

"євронот ноутбуки бу" - Google ТОП - 1
"купити бу ноутбук" - Google ТОП - 3

Відгук про курс "SEO - спеціаліст"

Величезна подяка курсам SEOpractic за навчання, нові знання і витрачені сили. Це не просто черговий курс по SEO, дуже шкода що не зробила цього раніше. Найбільше вразило зацікавленість викладача дійсно навчити і донести інформацію так що б було зрозуміло. Дві години заняття пролітали за 5 хвилин, дуже цікаво, просто, уроки круто структуровані. Завжди є відповіді на будь-які питання, і навіть дурні і навіть кілька разів одне і те ж) Вердикт такий, якщо ти нічого не розумієш в SEO і думаєш, що це складно або нудно, то обов'язково потрібно пройти курс в SEOpractic. Це буде актуально як для seo-фахівця так і для власників інтернет-магазинів. Той випадок коли результат перевершив очікування!
Відгук про курс
Відгук про курс

Відгук про курс "SEO - спеціаліст"

Дуже актуальні курси в ситуації, що склалася в туризмі, викликаної розвитком пандемії. Для туристичних агентств це просто порятунок, коли йде боротьба за останнього клієнта. SEO просування сайту туристичної компанії стає просто необхідністю. Курс СПЕЦІАЛІСТ прослуханий мною в школі SEOpractic, дозволив мені самостійно просунути сайт в топові позиції. І врятувати туристичний сезон 2020. Заняття проводив Іван Соценко онлайн. Організація подачі матеріалу була на високому рівні. Все було зрозуміло, доступно і дуже цікаво. Думаю пройти ще один курс "Сила інтернет маркетингу". Це дозволить мені отримати нову спеціальність. Дякую Іван!!!