Контент менеджер і його обов'язки

контент менеджер

Хто такий контент менеджер?

Ця тема буде цікава дуже багатьом людям, так, як сьогодні це професія популярна, затребувана і добре оплачувана. До того, оволодіти майстерністю контент менеджера абсолютно не складно, а цілком доступно. Хоча, слід визнати, що дана діяльність вимагає від людини, терпіння, великої багажу знань, витримки, і, безумовно, досвіду.

Отже, хто ж ця людина, якого називають контент менеджером? Якщо відповісти дуже коротко і просто, то ця людина тісно пов'язаний з інформацією і управлінням.

Контент менеджер обов'язки:

Це фахівець, який відповідає за наповнення сайту різної тематичної інформацією, новинами, актуальними статтями, всілякими інтерв'ю. Ця робота вимагає своєрідного творчого підходу, і креативності. Ще контент менеджера називають редактором сайту. Він може займатися координацією діяльності всіх фахівців, які задіяні в роботі над створенням і редагуванням контенту. Це копірайтери, рерайтери, модератори веб-ресурсу, і інші фахівці в цій сфері.

Основні управлінські функції контент менеджера

На жаль, в нашій країні, дуже часто можна зустріти некоректні вимоги і обов'язки, які вимагає роботодавець від контент менеджера. Часто самі ж роботодавці плутають професію контент менеджера з професією контент маркетолога, і навіть копірайтера. Або в одній посаді зібрані всі складові цих трьох професією, які, по суті, і за фактом, є абсолютно різними. Їх не можна порівнювати, і потрібно бачити різницю в основні функціональні обов'язки.

1. До управлінської функції контент менеджера відносять налагодження основних бізнес процесів всередині підприємства, фірми. Ці процеси безпосередньо пов'язані з роботою їх ресурсу:

 • контент менеджер збирає різні новини для розсилки;
 • займається відстеженням новинок для каталогу;
 • збирає інформацію про товари;
 • активно працює з запитами клієнтів ресурсу.

Конкретно - обробляє всі пропозиції, що надійшли замовлення, консультує покупців, координує акції, спеціальні пропозиції для клієнтів і т.д.

2. До функціональних обов'язків, можна віднести базову роботу маркетингу. Наголошуємо, що це лише робота на базовому рівні, щоб Ви не плутали її з роботою контент маркетолога. Ця робота полягає в тому, що контент менеджер виявляє потреби зацікавлених відвідувачів, щоб успішно просувати продукт, або послугу підприємства, фірми. Природно - це основа будь-якого бізнес проекту. Без цієї складової неможливо розраховувати на прибуток.

3. Як і будь-який менеджер, контент менеджер є упарвляющім, в даному випадку, керуючим бізнес проектами в інтернет мережі. Тому, він курирує весь контент веб-ресурсу, для його правильного розвитку і грамотного просування. Як правило, ці люди повинні мати аналітичний склад розуму.

Клієнти

Основними клієнтами є сайти розважального, новинного, інформаційного характеру.

Клієнтами можуть бути також, різні дрібні і великі компанії мають ім'я і репутацію.

Часто в дрібних фірмах на роботу контент менеджера беруть віддалено. Це робиться з метою економії, але від цього обов'язку фахівця не змінюються.

До послуг контент менеджера часто звертаються інтернет магазини. Вони беруть на роботу цього фахівця для створення і наповнення каталогу товарів, для роботи з коментарями, розміщеними на сайті. Іноді їм пропонують писати тексти для сайту. Але, це, вже звичайно, не входить в обов'язки даного фахівця. Це робота копірайтера, людини, який безпосередньо пише статті. Тим ні менш, якщо Ви можете без праці писати, то це лише послужить для Вас плюсом.

Висновок

У висновку, хочемо зазначити, що, незважаючи на популярність даної професії, в вищих навчальних закладах не навчають конкретно цієї спеціальності. Тому, якщо людина має технічне, або філологічна освіта, він може зайнятися саморозвитком, і освоїти роботу контент менеджера. При бажанні - це дійсно не складно. В даний час, для цього, існує маса навчальних заходів, тематичних книг, семінарів, тренінгів, майстер-класів та інше.

Щоб придбати всі необхідні знання, і навички для роботи контент менеджера, або фахівця в СЕО сфері, школа «SEO practic» пропонує Вам свої послуги. Навчаючись у нас індивідуально, Ви зможете кардинально змінити свою професійну, ділову сферу життя, придбати нову професію, або вдосконалити вже наявні знання. Телефонуйте, і приходьте до нас. Чекаємо Вас!

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!