Чорне SEO, що це?

черное сео

Якщо Ви активний користувач ПК, то напевно, Вам доводилося чути про чорному СЕО. Саме слово «чорне», вже насторожує і не вселяє довіри. Чому, що це означає?

Чорне SEO означає оптимізацію забороненими (не чистити) методами. Основне завдання цих методів обдурити пошукові системи, коли йдеться про просування ресурсу. Оптимізатори, які використовують чорні методи СЕО, можуть досягти значного зростання позицій розкручуваного сайту. Однак, ці плюси в лапках, лише тимчасові, і подальший результат буде плачевний, перш за все, для власника просувається ресурсу. Тому, що він ризикує втратити не тільки лідируючі позиції, але і потрапити в бан. Покарання для такого ресурсу буде негайним.

Небезпека використання чорних методів СЕО

Зупинимося на ризики, які представляє заборонене просування.

Перше і головне:

Ваш ресурс може втратити позиції в пошуковій видачі. Падіння може бути більш значним і не зовсім значним. Все залежить від ступеня порушення. Наприклад, Ви допустили переоптімізацію контенту, або контент сайту абсолютно неунікален, або вкрадений з інших ресурсів. Всі ці похибки системи пошуку визначають швидко і з легкістю. Такий обман ніколи не дозволить потрапити Вашому веб-ресурсу в ТОП.

Друге:

Наступний, вагомий ризик - це вилучення частини сторінок з видачі. Не можна застосовувати невидимий текст, який зливається з фоном сторінки. Якою буде реакція на таку дію? Система пошуку негайно включить сторінки дублі на додаткову індексацію. А це загрожує втратою трафіку.

Третє:

Якщо посилальна маса різко і несподівано зростає, то показники тИЦ і PR можуть значно знизитися, або ж зовсім обнулитися. Не можна закуповувати у величезних кількостях, неякісні, сумнівні посилання. Результат, знову-таки жалюгідний для сайту, який просувається.

Четверте:

Цього покарання бояться всі без винятку веб-ресурси - це потрапляння сайту в бан. З усіх перерахованих вище санкцій, бан найгірший варіант. Його заслуговують за злодійство чужого контенту, причому, це відбувається постійно, за створення дорвея, та інше.

Про чорні методи просування

 1. До найнебезпечнішим методам забороненого СЕО відносять маскування (клоакинг). Ресурс, що попався за цим заняттям миттєво втрачає свою життєдіяльність, тобто потрапляє в бан, найчастіше довічний.
  У чому суть цього методу? Оптимізатори використовують два види контенту. Перший використовується для користувачів сайту. Він створюється цікавим, читабельним. І другий контент для пошукових систем. Цей вигляд не коректний, що містить слова ключі. Ефект від цих видів - кожен бачить контент, який призначається саме йому.
 2. Метод прихованого тексту. Містить багато ключових слів. Пишеться текст таким дрібним шрифтом, що для користувача, він буде не досяжний, а для систем пошуку видно.
  Але, з цим завданням, на сьогоднішній день, ПС справляються відмінним чином, без праці виявляючи прихований текст.
 3. Метод створення дорвеев, які направляють читачів на основний ресурс. Цим методом користуються як сайти одностранічнікі, так і масштабні ресурси. За використання даного методу штрафні санкції накладаються вкрай рідко. Тому серед чорних оптимізаторів метод користується актуальністю.
 4. Створення мережі сателітів.
  Тут існує один нюанс. Справа в тому, що сателіти створюються і білими оптимізаторами. Але їхня функція дещо інша. Так, як створення мережі сателітів відбувається не автоматично, а оптимізується і заповнюється якісним, правильним контентом вручну, то системи пошуку позитивно ставляться до такого методу. Адже виконувати таку роботу вручну - це дуже трудомісткий процес.
 5. Чорний метод - лінкфармінг. Створюються мережі сайтів з певним завданням, яка має на увазі накопичення посилань, що вказують один на одного. Нарощування маси подібним чином призводить до негайного покарання - потрапляння в бан.
 6. До заборонених методів відносять автоматичний прогін по каталогах і бірж. Так як в результаті, просувний ресурс, буде рясніти великим числом неякісних, платних, і до того ж, тимчасових посилань. Нічого хорошого такий спосіб не принесе.

Чорне SEO, і його заборонені методи, не принесуть тривалого успіху, і кардинального розвитку ресурсу. Про це слід пам'ятати завжди, коли Ви будете приймати рішення який використовувати вид СЕО: білий, або чорний. Адже тільки від Вашого рішення буде залежати успіх і доходи Вашої справи.

На наш погляд, відповідь очевидна: «Тихіше їдеш, далі будеш». Це означає, що пошукові системи працюють по-сучасному, високоефективному, і високоякісному процесу. А значить і біле СЕО завжди буде на сто і більше голів вище, ніж все заборонене, яке приносить короткочасний успіх. І чи можна взагалі цю дію назвати успіхом?

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!