Основи і секрети SEO

Основы и секреты SEO

Якщо Ви вирішили займатися інтернет бізнесом, то, в першу чергу, Вам необхідно створити сайт. Але цього ще дуже мало для успішної роботи. Ваш сайт потребує відвідувачів. А значить, йому потрібна реклама, просування, розкрутка.

Пошукова оптимізація є найефективнішим і найнадійнішим способом для досягнення бажаного результату, для успішного бізнесу. Деякі вважають, що пошукова оптимізація дає миттєвий результат. Це помилкова думка. І, навіть, якщо Вас будуть переконувати в тому, що вже через місяць, Ваш ресурс буде знаходитися на перших сторінках до видачі пошуку, то - це всього лише хитрість тих, хто бажає отримати від Вас як можна більше грошей за свою нібито, чесно виконану , роботу. У реальності, все виглядає інакше. Просування веб-ресурсу вимагає певного часу, праці, наполегливості, і, звичайно, ж, об'ємних знань методик просування. І тоді, в довгостроковій перспективі Ви побачите відмінні показники.

Що являє собою SEO?

Перш за все - це чіткий і обов'язковий набір вимог. При правильному виконанні цих вимог, істотно збільшується трафік на сайті. Що дає приплив зацікавлених відвідувачів. І, природно, збільшується Ваш дохід, до того ж, зростає популярність Вашого сайту.

SEO - це пошукова оптимізація ресурсу. Вона дозволяє підняти позиції Вашого веб-ресурсу в системах пошуку Яндекс і Гугл, з яких-небудь запитуваною словами, фразами, іншими словами - ключових запитах.

Щоб ефективно і грамотно впоратися з роботою по просуванню, фахівці в цій сфері радять скористатися певними методами, які вони знають досить добре. Які ці методи, і наскільки вони корисні?

Чи існують сьогодні «секрети» SEO?

Життя не стоїть на місці. У будь-якій сфері щодня щось змінюється, оновлюється, а щось зникає. І SEO сфера - це не виняток з правил. У цій області також постійно відбуваються якісь зміни, і активно з'являються різні нововведення. Можливо, раніше, наприклад, років 12 тому, існували якісь таємниці в просування, але сьогодні все змінилося, і, напевно, головним секретом в цій сфері, є те, що SEO не є ніяких секретів, і не є недосяжною таємницею.

Деякі корисні «секрети», що дають позитивні результати для сайту

1. Весь матеріал на сайті повинен бути актуальний і затребуваний для відвідувачів.

2. Пропонована Вами інформація повинна бути читабельною, цікавою, легко переглядається. А сам сайт повинен бути зручний у використанні.

3. Всі статті повинні бути оптимізовані в обов'язковому порядку. Це необхідно для того, щоб користувачі легко змогли знайти Вас через системи пошуку.

Важливо:

 • чітку назву сторінки, написане так, як користувачі вводять запит;
 • при написанні статей, достатньо двох, трьох раз повторити слова ключі;
 • в текстах використовуються тільки унікальні картинки, фотографії, відео ролики;
 • якщо Ваш заголовок, наприклад, «Оптимізація сайту», то в тексті слід написати («Як оптимізувати ресурс ?, або Що розуміють під оптимізацією сайту?» і т.д.).

4. Зовнішні посилання з ресурсів, які розміщені на доменах edu і gov (це освітні підприємства, і організації уряду) можуть істотно вплинути на хороші показники сайту.

5. Подбайте про покупку якісного хостингу. Якщо хостинг хороший, то і Ваш ресурс буде швидко завантажуватися.

6. Закуповуйте посилання з наявністю анкоров, які Ви просуватиме. Як приклад, наведений вище приклад «Оптимізація сайту». Закупівлю краще проводити на тематичних ресурсах. Чим вище показники такого ресурсу, тим краще і ефективніше буде працювати посилання.

7. Пам'ятайте, що просувати необхідно як головну сторінку, так і всі інші, які розміщені на Вашому веб-ресурсі.

8. Важливим кроком у просуванні є реєстрація сайту в каталогах.

9. Не використовуйте в своїй роботі спам. Це абсолютно не популярний варіант роботи, який не приносить доброго плоду. Замість цього публікуйте коментарі.

10. Ваш веб-ресурс не повинен бути захаращений якимись зайвими речами, тегами. Тому, що все це служить лише гальмом при завантаженні сайту.

11. До «секретам» SEO відносять сторінку помилки (404). Щоб скористатися ним, слід грамотно оформити дану сторінку, на якій повинно повідомлятися, що сторінки не існує, і відповідно запропонувати перехід на головну сторінку Вашого ресурсу.

12. Слід пам'ятати про політику конфіденційності. Це послужить Вам додатковим плюсом. Так, як Ви дійсно дбаєте про права Ваших відвідувачів. Така дія позитивно оцінюється пошуковими системами Яндекс і Гугл.

Ми запропонували Вам основи і деякі секрети SEO просування, і як бачите, вони абсолютно не складні для успішної роботи.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до нас в школу «SEO practic». Наші викладачі нададуть Вам кваліфіковану інформацію, і запропонують Вам індивідуальне навчання за такими програмами:

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!