Жіночий бізнес - який він сьогодні?

женский бизнес

Багато людей звикли вважати, що бізнес - це суто чоловіча справа, і зовсім не жіноча. Мовляв, жінки берегині домашнього вогнища, і тому, вони повинні займатися будинком, вихованням дітей та інше. Але, як показує практика і сучасний ритм життя, жінки здатні вести підприємницьку діяльність нітрохи не гірше сильної половини людства. Сучасні леді мають відмінні ділові якості і чудово орієнтуються в світі бізнесу. Їм, буквально, під силу все, і жіночий бізнес в тому числі! До традиційних жіночим сферам ми можемо віднести такі види діяльності, як краса і здоров'я. Сюди входять салони краси, фітнес клуби, заняття йогою, танцями, косметологічні послуги, всілякі масажі і т.д. До традиційних жіночим сфер належать також психологія, педагогіка, кулінарія, пошиття одягу.

Психологи стверджують, що жінки мають більшу терплячістю і здатні більш тривалий час очікувати результатів, ніж чоловіки. До того ж, леді володіють кращою інтуїцією і гнучкістю, а жіноча чарівність дуже часто допомагає вести переговори з чоловіками.

Як і чоловіки, жінки здатні і можуть працювати у всесвітній павутині. Навіть якщо Ви тільки починаєте освоювати Інтернет, то будьте впевнені, яким би Ви не займалися видом діяльності, якщо Ви не будете просувати в мережі свій проект, то втратите хороші можливості і шанси. Тут не важливий Ваш вид діяльності, чи надаєте Ви послуги, або Ви власниця салону краси. Важливим є те, що Ви можете самостійно вивчити технології залучення клієнтів через інтернет. Потрібно більше займатися піаром своєї справи в мережі і тоді, безумовно, Ваш бізнес на тлі конкурентів буде виглядати більш солідніше, і розвиватися успішніше.

У даній статті ми розповімо, як жінки можуть створити власний бізнес, стати незалежною і розкрутити його через інтернет.

Наша команда фахівців професіоналів пропонує Вам навчання по створенню жіночого бізнесу з нуля від розробки відмінною концепції проекту до його розкрутки в інтернеті. Тут важливо пам'ятати, що успіх Вашої справи буде залежати від ефективної маркетингової стратегії в момент запуску бізнес проекту, і хорошої ідеї.

Жіночий бізнес в інтернеті, його переваги

 1. Цей бізнес один з небагатьох, який не вимагає особливих капіталовкладень для старту.
 2. Ви отримуєте необмежені можливості, і пошук партнерів по всьому світу.
 3. Збут свого товару або послуг за межами локалізації бізнесу.
 4. Можливість просувати свій бізнес безкоштовно. Для цього є великий арсенал інструментів.
 5. Досить недорога інтернет реклама (від 1 грн. За перехід на сайт).
 6. Гроші, вкладені в рекламу відпрацьовуються завдяки величезній можливості точного попадання на цільову аудиторію.
 7. Ви маєте можливість швидко запустити Ваш бізнес і домогтися залучення покупців буквально через кілька днів.

Яким не було Ваша справа - воно повинно, перш за все, Вам подобатися, і в якому Ви добре розбираєтеся, маєте певні навички. Тоді і успіх не за горами. Сьогодні існує безліч цікавих ідей для жіночого бізнесу. Ми пропонуємо ці бізнес ідеї Вашого огляду. На перший погляд, можливо, вони можуть здатися банальними, але у них є одна безумовна перевага - всі ці бізнес ідеї актуальні, всі працюють, і всі вони випробувані на практиці дуже багатьма жінками.

 • Квітковий магазин-салон

Попит на живі квіти, або ж кімнатні рослини завжди стабільний і актуальний. Даний бізнес проект вважається досить прибутковим. До того ж, робота з живими букетами приємна і творча. Такий проект може стати відмінною ідеєю для активної бізнес-леді. До того ж, проект не вимагає величезних фінансових затрат.

 • Весільний салон

Прекрасний і дуже красивий бізнес-проект, який підійде для жінок, які мають гарний смак. Це може бути салон з продажу весільних нарядів і аксесуарів, або ж салон з прокату весільних нарядів. Даний вид діяльності дає можливість отримувати хороший дохід, за рахунок постійного попиту.

 • Послуги перукаря, візажиста

Індустрія краси в нашій країні зараз перебуває на великому підйомі. Послуги перукарів, візажистів дуже актуальні, що приносять не малі доходи, особливо, якщо це справжні професіонали своєї справи. Часто такі послуги надаються на дому. У процесі навчання, Ви дізнаєтеся, яким чином забезпечити потік клієнтів на Ваш сайт.

 • Відкриття творчої студії для дітей

Студія для дітей - це чудова ідея для мам декреті, і не тільки. За рахунок розміщення на своїй території сучасних творчих центрів для дітей, торгові центри збільшують потік покупців, і відповідно прибуток. Тому, створення такого проекту може принести непоганий дохід, до того ж швидко окупитися. Ми готові допомогти Вам створити такий бізнес і залучити великий потік клієнтів.

 • Модельне агенство

Мрія багатьох дівчат, жінок створити модельне агентство. Це дійсно чудовий, завжди прибутковий бізнес. Якщо Ви готові реалізувати свої найсміливіші мрії, то ми, безумовно, Вам допоможемо в їх здійсненні.

 • Відкриття школи танців

Ця ідея полягає в тому, що Ви можете відкрити школу, як для дорослих, так і для дітей. Тим більше, що на сьогоднішній день, заняття танцями - це набирає популярності варіант ведення активного способу життя. Ми в свою чергу, допоможемо Вам створити залучає рекламу в інтернеті.

 • Відкриття клінінгової компанії

Послуги з надання професійної та якісного прибирання приміщень не так давно з'явилися на ринку, але відразу ж стали користуватися високим попитом. Як показує маркетинговий аналіз, бізнес проект буде прибутковим, особливо у великих містах.

 • Проект хенд-мейд

Даний бізнес проект для творчих жінок, що володіють певним талантом. Виготовляти і реалізовувати речі хенд-мейд. Речі виготовлені вручну. Наприклад, виготовлення листівок, пошив іграшок, виготовлення біжутерії та інше. На даний товар завжди є достатня кількість покупців. Можливо, цей проект особисто для Вас? Наше завдання, допомогти Вам розкрутити Вам цей бізнес і залучити ще більшу кількість покупців.

 • Агентство з організації свят

Цей вид діяльності ідеально підходить жінкам. Такі агентства набирають все більшої популярності і стають затребуваними. В основі бізнесу - створення фірми, яка розробляє різні сценарії і пропонує святкові постановки за бажанням клієнта.

 • Надання приватних консультацій

Якщо Ви володієте навичками і вміннями в цьому виді діяльності, то Вам не складно буде стати приватним консультантом.

 • Тренінги, навчання

Для жінки в ідеалі володіє іноземними мовами, ораторськими здібностями, або вміє створювати цікаву концепцію тренінгу, який допоможе людям в особистісному зростанні - цей бізнес проект, дійсно стане кращим.

 • Продаж косметичних засобів

Цей вид діяльності пов'язаний з красою і є завжди затребуваним. Попит на косметичні засоби ніколи не втратить свою актуальність. Особливо, якщо Ви будете працювати з відомими брендами. Унікальні засоби для краси і здоров'я подобаються величезній кількості представниць прекрасної статі. Наша команда допоможе Вам з рекламою і відповідно з постійним потоком клієнтів.

 • Фотографія

Люди завжди шукають хороших, професійних фотографів, коли мова заходить про важливі події в житті. Якщо фотографія є Вашим хобі, Ви сміливо можете почати власну справу, яка принесе Вам хороші доходи.

 • Відкриття дизайнерської студії

Оформлення квартир, будинків, банкетних залів, прибудинкових ділянок та іншого, стає все більш затребуваним. Як правило, дизайнерський бізнес вибирають дівчата, щоб реалізувати свої творчі амбіції. Ми допоможемо Вам розкрутити Ваші послуги через соціальні мережі.

Ми бажаємо Вам успіхів, і, безумовно, раді зустрічі з Вами на курсах SEO practic! Наші двері завжди відкриті для Вас!

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!