Уроки по SEO - чи так важливо знати і вчити СЕО сьогодні?

уроки по seo

Перш, ніж розбиратися і відповідати на питання, який Ви могли прочитати вище, варто розібратися з тим, що ж таке SEO. Як пишуть багато веб - ресурси, SEO - це комплекс заходів, які спрямовані на підняття позицій сайту в органічній видачі пошукової системи. Погодьтеся, досить складно звучить. Якщо сказати своїми словами, то: хочете бути в пошуку, в топі? Тоді SEO саме те, що Вам потрібно. Єдине, що слід зробити, так це провести внутрішні і зовнішні роботи. Але про це трохи нижче.

Стаємо професійними SEO фахівцями

Отже, Ви задумалися над тим, щоб стати SEO фахівцем. Похвально, адже послуги експертів в цій сфері дуже дорогі. Та й якщо отримати базу знань, через SEO уроки, можна провести ті самі роботи, про які писалося вище. Давайте трохи докладніше познайомимося з цими роботами.

Внутрішня оптимізація - це роботи, які проводяться всередині сайту. Сюди можна віднести коригування коду, наприклад мета - теги, написання СЕО текстів, опрацювання перелинковки. Так само варто відзначити, що трохи коригувати код і додавати певні файли в сайт, теж завдання СЕО фахівця.

Зовнішня оптимізація - робота на зовнішніми процесами. Сюди можна віднести таке страшне поняття, як лінкбілдінг. Але не варто його бояться. Вся ця робота зводиться до того, щоб на Вас посилалося якомога більше сайтів.

Відповідно, якщо провести весь спектр робіт, сайт просто ні зможе не бути в топ видачі пошукової системи. А тепер трохи детальніше про уроках СЕО.

Уроки СЕО від експертів навчального центру SEO practic

Даний шматок тексту хотілося б присвятити тому, як проходить навчання у нас, а так само виділити наші переваги. Отже:

 1. Ми навчаємо виключно індивідуально. У нас немає груп. Тільки навчання тет-а-тет.
 2. У нас працюють і вчать викладачі з багатим багажем теорії і практики.
 3. Ми надаємо постійну безкоштовну консультацію нашим учням.
 4. Ми надаємо сертифікат по закінченню навчання.
 5. Багато іншого.

Як бачите, наші переваги дійсно глобальні. Все це спрямовано на те, щоб саме Вам було комфортно отримувати затребувані знання з SEO.

Все ще сумніваєтеся? Тоді приходьте на пробне, перше заняття і Ви побачите, як все влаштовано в нашому навчальному центрі. Щоб записати на пробне заняття, перейдіть по вкладці "контакти" і залиште свої дані у формі зворотного дзвінка. Ми обов'язково Вам передзвонимо найближчим часом.

Успіху і до зустрічі на навчанні!

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3500 грн 2500 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 7000 грн 5000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 8400 грн 6000 грн

Докладніше про КУРС!