Як перевірити унікальність тексту?

Как проверить уникальность текста

Успіх просування Вашого веб-ресурсу, багато в чому залежить, звичайно ж, від унікальності контенту Вашого сайту. Кожна сторінка ресурсу повинна бути унікальною, якісної, природно цікавою для користувача. Зазвичай, цією роботою (написанням унікальних текстів, і їх перевіркою) займається копірайтер. Але, Ви, як власник сайту, час від часу повинні також перевіряти контент ресурсу на унікальність. Таким чином, Ви зможете перевірити роботу свого співробітника, і переконатися в хорошій якості роботи.

Напевно, Ви ставите питанням: «Як же перевірити сайт на унікальність контенту?», Або: «Як перевірити унікальність тексту?» Це дуже правильні і точні питання.

Але, на початку, ми хочемо нагадати, чому тексти, втім, як і весь контент, повинні бути унікальні.

Багато починаючі підприємці, починаючи бізнес в інтернеті, вважають, що для хорошого просування сайту, досить буде скопіювати (а точніше поцупити) тексти з інших сайтів. Це повне оману! По-перше, як уже згадувалося, це просте злодійство, а по-друге успіх сайту починається саме з якісного, унікального, унікального контенту, не тільки для користувачів, але і для пошукових систем. Якщо Ви хочете отримувати доходи з сайту, то прагнете до його унікальності. Це, сприятиме одночасно і успіху і отримання великого прибутку.

Щоб в дії здійснити перевірку необхідно:

Найпростіше, що Ви можете зробити - це вибрати і скопіювати, наприклад, кілька пропозицій зі статті і вставити в пошук. Вже на перших секундах, Ви побачите якість роботи Вашого копірайтера. Результат може бути різним. На низьку унікальність вказують 5-7 слів. Вони виділяються жирним шрифтом, і означають збіги. Чим менше збігів, а ще краще їх відсутність, говорить про те, що дані пропозиції унікальні в своєму роді.

Також Ви можете вдатися до допомоги деяких сервісів, які допомагають перевірити контент, і кожен текст ресурсу на унікальність. Насправді подібних сервісів багато, але веб-майстри рекомендують скористатися кількома популярними сервісами.

Сервіси для перевірки контенту:

Перевірити текст на унікальність. text.ru

Даний сервіс дуже зручний тим, що на ньому одночасно можна перевірити і текст, і визначити наявність помилок, якщо такі є. Також в результаті перевірки визначається відсоток спаму, ключових слів тексту, а також наявність води (т.е.слов, без конкретики, як би про все, і ні про що).

Мінус даного сервісу: при повторній перевірці, результат може виявитися зовсім іншою. Наприклад, Ви вперше ставите текст на перевірку, і в результаті отримуєте 100% унікальність. а другий раз цей результат може бути, наприклад, вже не 100%, а всього 91%. Чому так відбувається? Точної відповіді не існує. Ймовірно, це якісь недоліки роботи сервісу text.ru. Але, таке відбувається вкрай рідко, тому, цей сервіс цілком можна використовувати для перевірки тексту на унікальність. І для багатьох веб-фахівців, він залишається одним з головних.

проверка уникальности текста

Advego Plagiatus, або Адвего Плагіатус

За допомогою цього додатка можна поставити оцінку унікальності, як самого тексту, так і всього контенту веб-ресурсу.

Особливість даного сервісу в тому, що він має два режими перевірки. Це швидка перевірка, і другий режим - це глибока перевірка. Тобто Ви можете перевірити свій текст двома способами, або ж якимось одним. Зазвичай вибирають глибоку перевірку.

Ви зможете побачити і відсоток унікальності, і відсоток можливості рерайта (переписування тексту). Це ще одна особливість Адвего Плагіатус.

проверка уникальности текста

Безкоштовний, швидкий і зручний сервіс Content-Watch.ru

Даний сервіс, безумовно, має багато переваг. Але, в той же час, він є сервісом, який може вказувати на неунікальність набагато частіше, ніж інші сервіси. Це стосується визначення ключових фраз. Цей сервіс обов'язково вкаже Вам на неунікальність тексту через частоти повторення ключових фраз. В цьому випадку, нічого не залишається, як усувати неунікальність.

проверка уникальности текста

Існують ще й такі сервіси, як Antiplagiat.ru, Copyscape.com і інші.

Цими сервісами також користуються веб-фахівці. Але, вони не так популярні, і не так затребувані, як вищеописані.

У висновку, ще раз хочемо звернути Вашу увагу на те, що успішний і коректний інтернет бізнес багато в чому залежить від Вашого професіоналізму, і від креативності Вашої команди. Щоб стати фахівцем професіоналом в області SEO, пропонуємо Вам чудову можливість навчатися в нашій школі «SEO practic». Ми пропонуємо:

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 5 занять
  • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 10 занять
  • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 12 занять
  • 7200 грн

Докладніше про КУРС!