Безкоштовний SSL сертифікат - чи бувають?

SSL сертификат

Протокол SSL - що це?

Якщо перевести цю абревіатуру, то вона означає «рівень захищених сокетів», більш безпечний зв'язок. А сама абревіатура - Secure Sockets Layer. Був розроблений протокол, який називався - криптографічний. Його суть в тому, що він надає конфіденційні відомості, які здійснюються по каналу, і, який не представляє небезпеки для відвідувача. Протокол сьогодні дуже затребуваний щодо захисту особистих даних відвідувачів, які передаються через інтернет мережу.

Що означає SSL сертифікат

Є цифровим документом. Документ може видати тільки уповноважений центр сертифікації. Сертифікат підтверджує справжність сервера веб-ресурсу, а також, вказує на те, що відомості про власника сайту вірні.
Сертифікат має свою цінність і необхідність. Його отримання вкрай важливо, щоб використовувати протокол HTTPS. Принцип дії протоколу ґрунтується на сучасних технологіях SSL. Вони допомагають здійснити обмін даними в інтернеті захищеним чином.

Сертифікат шифрує особисті дані, які передають користувачі, таким чином, запобігаючи можливості заволодіти цими даними сторонніми (третіми) особами.

Види сертифікатів

Існують види сертифікатів ssl, які мають загальні складові. Наприклад, це підтримує число доменів. розрізняють:

 • групові сертифікати, які надійним чином захищають основний зареєстрований домен, а також і всі його піддомени;
 • сертифікати стандартні. В їх завдання входить захист всього лише 1 домену. Сюди ж входить і www;
 • можливість захистити кілька доменів. Це документ МультиДоменні;

Самопідпістний (Self-Signed) сертифікат. Відноситься до найпростішим, але має величезний мінус. Браузери вказуватимуть на те, що цей документ не безпечний, тому що сайт не підтверджена. Свідчить про низьку захисту веб- ресурсу.

Наступний вид - це Essential SSL (DV - domain validation)

Отримати цей сертифікат не складно, як для фізичних, так і для юридичних осіб. Про те, що Ви володієте цим сертифікатом, позначається зазначенням HTTPS в адресному рядку.

SSL сертификат

Instant (OV - organization validation)

Якщо потрібно отримати цей вид, то потрібно підтвердити право володіння доменним ім'ям, надати особисті відомості, а також всі документи для того, щоб переконатися, що компанія, або фірма існує в дійсності. Час на отримання цього сертифіката кілька днів.

Про наявність Instant (OV - organization validation), в адресному рядку буде видно замок, пофарбований зеленим кольором.

SSL сертификат

EV (Extended Validation) SSL

Це сертифікат з розширеною перевіркою для захисту одного хоста. Що дає такий документ? Перш за все, використання Comodo SSL EV SSL дає гарантію безпеки, і повідомляє, що Ваш веб-ресурс надійний для Ваших відвідувачів. У рядку адреси буде видно замок з назвою компанії, пофарбований зеленим кольором. Це свідчення того, що Вам можна довіряти.

SSL сертификат

При виборі сертифіката, враховуйте кілька моментів. Наприклад, якщо Ви не займаєтеся продажами, а Ваш ресурс простий інформаційний, і не збирає ніяких даних про відвідувачів, то Ви можете зробити вибір на користь недорого, або ж безкоштовного сертифікату. Цього буде цілком достатньо.

Не забувайте враховувати основну специфіку і сферу діяльності ресурсу, наявність субдоменів, пам'ятайте про авторитетність і популярності веб-ресурсу для відвідувачів, і інші важливі деталі, як зелений замок в адресному рядку, який завжди буде свідчити про безпеку і надійності для відвідувача. До речі, для багатьох користувачів - це, майже, що вирішальний крок, коли мова заходить про їхню безпеку.

Безкоштовний SSL сертифікат - це тема не завжди проста і зрозуміла для багатьох. Як правило, залишається багато питань, які вимагають якісного відповіді. Якщо і у Вас залишилися питання, ми готові відповісти на них негайно.

Звертайтеся до школи «SEO practiс», де Ви зможете не тільки отримати всі відповіді на питання, що цікавлять теми, а й отримати чудову можливість навчатися нової професії в сфері SEO просування.

Наші навчальні курси:

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!