Спеціалізована школа СЕО - навчись і застосуй

школа сео

На сьогоднішній день, мабуть, кожен знає про існування інтернету. Інтернет - магазини, розважальні портали, товариські форуми, соціальні мережі - всі ці сайти і дають те саме поняття - інтернет. Складно уявити сучасне життя без цього елемента. Але щоб було, якщо б всі сайти світу не можна було ні як знайти. Тобто інтернет є, а пошуку сайтів немає? Так, це дуже складно уявити, адже є пошукові системи, такі як: Google, Bing, Яндекс і багато інших. Саме пошуковики допомагають істотно скоротити час в пошуках потрібної інформації в інтернеті.

А тепер потрібно зрозуміти одну річ. Щоб сайт в пошуку був якомога вище, потрібно провести ряд робіт. Ці роботи називаються - SEO оптимізація сайту. Якщо б не було SEO, то і пошуковики давали не самі логічні відповіді на Ваші питання. Отже, чому слід знати і розуміти SEO.

SEO допомагає комерційним проектом, розважальним і багатьом іншим. Тобто, якщо Ви власник якого - або сайту, є сенс задуматися над оптимізацією. Більш того, навіть якщо Ви не має в своєму володінні сайт, SEO є сенс вивчити і зрозуміти, так як дана професія дуже актуальна в наш час. Але є одне але". СЕО потрібно вчитися, причому спеціалізовану школу досить складно знайти. Та й якщо забивати в пошуку "уроки SEO" або "сео уроки" - це теж багато до чого не приведе. Тим ні менш, кілька SEO шкіл є, які є сенс розглянути.

Спеціалізована сео школа SEO practic

Було б логічно написати саме про нашу школу. Отже, що ми можемо Вам дати такого, що не дасть будь-які інші курси SEO.

 1. Індивідуальне навчання, так би мовити віч-на-віч з викладачем.
 2. Навчання тільки на робітників і "живих" прикладах.
 3. Індивідуальний графік навчання.
 4. Телефонний зв'язок з викладачем.
 5. Сертифікат по закінченню навчання.

Ми пишаємося даними перевагами, адже саме з - за них, з нашої SEO школи виходять професіонали, яким не важко просунути сайт за 3 - 4 місяці. І наостанок, рекомендуємо ознайомиться докладніше з кожним з курсів. З повагою, Ваш SEO practic!

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3500 грн 2500 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 7000 грн 5000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 8400 грн 6000 грн

Докладніше про КУРС!