Скільки коштує просування сайту сьогодні? SEO послуги

Сколько стоит продвижение сайта

Після створення сайту, виникає питання його просування в інтернеті, і природно, багато хто задається питанням: «Скільки коштує просування сайту і що включають в себе SEO послуги»? Питання зрозумілий, і також цілком зрозуміле бажання власника сайту все-таки, як-то заощадити на дану послугу. Чи це правильно? Спробуємо розібратися в цьому.

Коли власник сайту починає пошуки фахівця, або компанії, що надає послуги SEO, то в процесі пошуку, виявляється, що ціни у всіх різні, від найнижчих, і до найбільших. Це дійсно так, різні фахівці пропонують різні ціни за свої послуги. Але, і результат виконаної роботи буде різний.

Варто звернути Вашу увагу на те, що ціна послуг SEO в нашій країні не регламентована. А це означає, що і не існує однієї ціни. Та й методи просування у кожного фахівця свої. Кожен користується різними інструментами для надання послуги СЕО.

Вартість SEO послуг

Щоб відповісти на це питання, слід докладно розглянути сам процес просування, що в нього входить. Тоді вже буде простіше розуміти, скільки ж Вам буде потрібно грошей.

Витрати на SEO

а) Щоб просування Вашого сайту відбувалося успішним чином, сео-фахівець повинен визначитися, якою буде стратегія просування. Природно, на це піде якийсь час, яке, безпосередньо входить у вартість СЕО. Також фахівець повинен врахувати Ваше побажання, яка кількість клієнтів повинні відвідати Ваш сайт в місяць.

б) Далі починається процес складання семантичного ядра. Коротко позначимо, що семантичне ядро ​​- це пошукові запити, які вводять користувачі. Коли складається семантичне ядро, то підбираються такі запити, за якими буде вигідно просування ресурсу. Цей етап роботи вважається не простим, так як вимагає від фахівця не тільки уважності, посидючості, але і вміння провести вірний аналіз. Потрібно аналітичний склад розуму. До речі, один із способів підбору ключових слів є яндекс вордстат.

яндекс вордстат

в) Наступним етапом буде закупівля посилань. Це вкрай необхідно для зовнішньої оптимізації веб-ресурсу.

покупка ссылок

г) Безумовно, Ви прагнете до того, щоб сайт був наповнений корисним і цікавим контентом, не тільки для Вас, але, перш за все, для відвідувачів і пошукових систем. А успішна розкрутка сайту багато в чому залежить від якісних, грамотних статей. Для виконання цього завдання, потрібно хороший копірайтер, який напише унікальні тексти для сайту. Без унікальних текстів шанси на успіх розкрутки Вашого ресурсу зменшуються. Робота копірайтера входить в послуги SEO.

д) Коли ми говоримо про якісний контент, то маємо на увазі, не тільки статті, але і різні унікальні картинки, фото і відео матеріали. Тому логічно вважати, що послуги, наприклад, фотографа, також будуть впливати на загальну вартість просування.

е) Для роботи над Вашим сайтом, безумовно, потрібен програміст. Він завжди буде технічною підтримкою Вашого сайту, і, тісно співпрацювати з сео-фахівцем. Робота програміста істотно впливає на суму SEO послуги.

ж) SMM. Робота в соціальних мережах. На сьогоднішній день фахівець з просування сайту в соціальних мережах вкрай необхідний. Зазвичай з цією роботою добре справляється менеджер. Але, і робота такого фахівця оплачується високо.

Таким чином, можемо підсумувати, що кожен вищий перерахований пункт важливий і потрібний в SEO оптимізації. Праці всіх задіяних фахівців в просуванні сайту повинні гідно оплачуватися.

Чому залежить вартість послуг СЕО?

Ми вже згадували, що ціна на послуги СЕО може бути різною в різних компаніях. Але, існують деякі параметри, на які орієнтуються.

 1. Вартість залежить від того, наскільки конкурентна тематика Вашого сайту.
 2. Безумовно, багато що залежить від того, яким рівнем професіоналізму володіє фахівець.
 3. Звертається увага на те, які гарантії дає фахівець.
 4. Важливим є популярність фахівця і позитивні відгуки про його роботу.
 5. Наскільки охоплена цільова аудиторія.

Підрахувати хоча б мінімальний бюджет на дані послуги, можливо. І ця цифра становить приблизно 400-500 дол.в місяць. Може бути і більше, якщо це професіонали відомі і добре себе зарекомендували на ринку.

Школа SEO practic завжди відкрита для Вас. На наших курсах ми навчимо Вас всім перерахованим вище премудростям. Ви навчити самостійно якісно і грамотно просувати свій, або чужий сайт і станете фахівцем в області СЕО.

Телефонуйте за номерами:
+38 (093) 105-54-89;
+38 (096) 111-70-77.

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!