Що таке СЕО статті і як вони виглядають?

что такое сео статьи

SEO текст - це текст який оптимізований під пошукові системи. Пишуться такі тексти для того, щоб залучити якомога більше число цільової аудиторії. Важливо пам'ятати, що Ви, або Ваш копірайтер пише тексти не для пошукових систем, напханих ключовими словами, а перш за все, для відвідувачів Вашого ресурсу. Чим цікавіше, грамотніше і по суті буде написаний текст, тим більше хороших відгуків і гарного враження про Ваш сайт буде у зацікавленої аудиторії.

Як правило, СЕО статті оплачуються значно вище, ніж звичайні тексти. Так відбувається тому, що СЕО тексти набагато складніше в написанні, і з цією роботою не кожен може впоратися досить добре. У такій статті крім основного запиту додаються і близько тематичні запити.

Якщо пошук досвідченого СЕО копірайтера, для Вас виявиться непростим завданням, то Ви можете пробувати писати статті самостійно. Ви є зацікавленою особою, і безумовно, бажаєте залучати цільову аудиторію на свій ресурс. Така робота лише послужить для Вас хорошим уроком, так як це буде не тільки пізнавально, але і заощадить Ваші фінанси.

Отже, розглянемо основні принципи грамотного написання СЕО текстів.

План написання статті

Перед тим, як приступити до написання статті, рекомендується накидати план написання статті. Про що Ви збираєтеся писати; яким чином Ви збираєтеся донести до читача основний сенс обраної теми; чи буде це цікаво читачеві, і чи захоче він поділитися цією інформацією з ким-небудь ще. Всі ці питання слід продумати і накидати хоча б тезисно.

Вибір цікавої назви статті

Звичайно, абсолютно зрозуміло, що перш, ніж почати писати, слід подбати про цікаве назві статті. Адже, дуже часто людей привертає увагу саме назва тексту. Воно може звучати як-то по-особливому, щоб користувачеві обов'язково захотілося прочитати статтю. І дуже важливий момент - в назві статті обов'язково повинен бути присутнім основний ключовий запит, по якому користувач і знайде Ваш веб-ресурс.

Ключові слова, фрази

Не забувайте про важливість ключових слів у Вашому тексті, але при цьому враховуйте одну умову: їх не повинно бути занадто багато. В іншому випадку, системи пошуку негативно відреагують на цю дію. Також, слова ключі не просто повинні бути вставлені в текст, з якоюсь хаотичністю. Перш за все, ключі повинні грамотно вписуватися в статтю, щоб не відштовхувати читача під час читання.

Стандартні вимоги до написання статей

Для якісного написання тексту слід звернути увагу на стандартні вимоги. це:

 • Унікальність статті. Стаття повинна бути написана, як то кажуть «з голови», але ні в якому разі, не скопійована. Чим вище відсоток унікальності, тим корисніше вона буде для читача, для систем пошуку, і тим результативніше буде саме просування сайту. До речі, як перевірити унікальність тексту, ми розглядали в минулій статті.
 • Інформативність статті. Не забувайте, що відвідувачі зайдуть на Ваш сайт, саме за тим, щоб отримати певну інформацію, а це означає, що інформація на Вашому ресурсі повинна бути вичерпною, що відповідає на всі питання аудиторії. Не використовуйте занадто багато води, щоб читач не загубився в даній статті. Якийсь дуже маленький відсоток води допускається, але не більше того.
 • Читабельність статті. Відвідувачу повинно бути комфортно і приємно читати Ваші тексти. Тому, прагніть розбивати текст на абзаци, просто залишайте порожній рядок, виділяйте глави і т.д.

Щоб Ваші статті дійсно запам'яталися відвідувачам, слід використовувати метафори, будь-які порівняння. У читача повинен сформуватися яскравий, що запам'ятовується образ прочитаного.

Ми розповіли Вам про те, що таке СЕО статті, і які існують принципи його написання. Напевно, у Вас вже склалося певне поняття про SEO тексті. За більш детальною інформацією, звертайтеся до школи «SEO practic». Ми з готовністю допоможемо Вам розібратися в тонкощах і деталях СЕО просування, і допоможемо Вам придбати нову сучасну, і дуже затребувану професію сео-спеціаліста.

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!