Як перевірити картинку на унікальність. Оптимізація зображень

оптимизация изображений для сайта

Про необхідність оптимізації зображень забувають багато, або не вважають дану дію обов'язковим. І дарма. У реальності, якщо говорити про оптимізацію картинок і фотографій для сайту, то ця тема дуже і дуже важлива! На це вказують популярні системи пошуку.

Якісна оптимізація фото, різних картинок допомагає залучити цільову аудиторію. Наприклад, додатковий трафік залучається з пошукача по картинках.

У разі, якщо оптимізація не якісна, і не правильна, то це може стати причиною неправильного відображення сайту в системах пошуку, і навіть більше того, це може значно погіршити ранжирування сайту.

Важливе про унікальність зображень

Також як і тексти, зображення на Вашому сайті повинні бути обов'язково унікальними. Це означає, що картинки, або фото не повинні бути опубліковані десь ще на інших веб-ресурсах. Вони повинні бути створені особисто Вами. Для того, щоб Ваші зображення мали 100% унікальність, зверніться до послуг фотографа, або самі зробіть цю роботу за допомогою камери або фотоапарата. Звичайно, такий варіант був би ідеальний. Але, не у всіх є така можливість. Тому доводиться вдаватися кілька до іншого варіанту. Хоча, він не дає 100% унікальності, так як цим варіантом може скористатися хтось ще.

Отже, що ж це за варіант?

Спочатку знайдіть в пошуку по картинках будь вподобане зображення.

Далі перевірте це зображення на унікальність. Якщо Вам не відомі жодні сервіси для перевірки, то скористайтеся сервісом, наприклад TinEye. Даний сервіс покаже Вам результат. Якщо результат близький до нуля, то можна рухатися далі.

Наступним кроком буде завдання виконати оптимізацію даного зображення таким чином, щоб воно стало унікальним. Вдамося до допомоги графічних редакторів. Це може бути кадрування зображення, дзеркальне відображення та інше. Доведеться дійсно попрацювати і пофантазувати, щоб домогтися бажаного результату.

Після цього, знову перевірте кожне отримане зображення. Це необхідно для того, щоб показник повторюваності показав результат рівний нулю. Якщо так, то Ви змогли отримати СЕО зображення. Робота виконана вірно.

Для успішної оптимізації Ваших картинок потрібно підібрати правильну назву СЕО зображення (назва графічного файлу). Добре й вірна назва - це назва, яка складається з латинських букв, між словами якого пишеться дефіс.

Важливо: назва, про яку йдеться вище, в ідеалі відповідає заголовку сторінки. Додаємо слово «картинка», або ж якщо це фотографія, значить слово «фото». Коли Ваш сайт містить багато такого контенту, то Ви можете назвати фотографії або картинки відповідно до ключовими фразами запитів.

Необхідність Title і Alt

Title (тайтл) - це елемент сторінки, який виводиться на самому початку (в заголовку вікна).

Alt (альт) - є одним з атрибутів тега img в HTML тегах.

Якщо дані параметри заповнені вірно, то просування Ваших зображень здійснюється правильним чином, і зацікавилися користувачі побачать їх на Вашому веб-ресурсі. Слід зазначити, що опису СЕО - зображень повинні бути різними. Слідкуйте за тим, щоб цей текст не повторював основний заголовок сторінок сайту. Наприклад, до ключової фрази додайте слово «фото» в тайтл, а слово «картинка» в альт.

оптимизация изображения

Тема СЕО - зображень

Напевно, Ви вже здогадалися, що всі зображення на сайті, обов'язково повинні відповідати тематиці сторінок. І, природно, біля кожної картинки, або фотографії, повинна розміщуватися стаття за змістом. Хорошим є і той факт, якщо вищезгаданий Alt (альт) відповідає даній тематиці. Це, безумовно, відмінний ефект на подальше успішне СЕО просування.

Який розмір SEO зображень

Відзначається, що картинки, або фотографії, які мають дуже об'ємні розміри, мають вплив на швидкість завантаження сторінок веб-ресурсу.

Рекомендується вибирати один розмір для всіх зображень веб-ресурсу.

Оптимізація картинок і фотографій повинна мати відповідний вагу. Вага такого контенту може змінюватися в залежності від якості даних зображень. Фахівці радять стискати зображення. Це можна зробити за допомогою графічних редакторів. Скористайтеся в Photoshop функцією «зберегти для web».

Photoshop

Дізнатися більше про оптимізацію зображень для сайту і як перевірити картинку на унікальність, Ви можете в нашій школі «SEO practic» за допомогою наших професіоналів викладачів. Отримайте знання не тільки на ці теми, а й на багато інших по SEO просування. Пропонуємо Вам навчальні матеріали:

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 5 занять
  • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 10 занять
  • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 12 занять
  • 7200 грн

Докладніше про КУРС!