Що ж таке копірайтинг, а зокрема SEO - копірайтинг?

Для початку, було б не погано розібратися, що ж таке копірайтинг. Копірайтинг - це сфера діяльності, яка забезпечує презентаційними та рекламними текстами, по засобом написання. Дана професія дуже популярна, особливо на просторах інтернету. Так, заходячи на сайти і читаючи цікаві статті - це робота професійних копірайтерів. Саме копірайтер відповідає за якість і ха продає контент.

Основне завдання копірайтера - це продати продукт або послугу, по засобом тексту. На нашу думку, створити такий ідеальний текст, який би продавав "пачками" товар, майже не реально. Можливо поліпшити імідж товару або послуги, можна всіляко зацікавити відвідувача, але щоб за допомогою тексту продавати - це з області фантастики.

Створюємо хороший копірайт текст

При створенні такого тексту, варто, в першу чергу, звернути увагу на свого відвідувача. Тобто, банально, потрібно написати текст, орієнтуючись при цьому на людину і на його потреби. Так само, варто відзначити, щоб завжди потрібно писати про перевірених фактах, а не спотворювати дійсність. Тільки правдива інформація змусить людину затриматися на сайті компанії, а може навіть і зробити покупку. Самий же слушну пораду при написанні тексту, будьте осторонь, будьте об'єктивним. Саме такий підхід допоможе створити гарну копірайт статтю.

Шукаємо хорошого копірайтера

На сьогоднішній день в Києві і в інших містах, і в тому числі країнах, можна знайти хороших фахівців. Найчастіше, копірайтер - це студент, який на фрілансі додатково заробляє. Більш того, саме за рахунок того, що вся робота зводиться до визначення і отримання замовлення, Вам не потрібно спілкуватися в живу з копірайтером. Досить телефонного зв'язку. Оплату ж можна проводити на банківську карту. Що стосується вартості роботи, то це приблизно 1000 символів без пробілів = від 20 до 100 грн. Досвідчені копірайтери, зі знаннями написання іміджевих текстів можуть попросити за 1000 символів і 50 доларів.

Вирушаємо на біржу копірайтингу

Складно знайти хорошого і відповідального копірайтера? Тоді Вам на біржу. Що ж це за біржі такі? Це ресурси, де знаходяться фахівці і професіонали пера. Описувати або піарити такі ресурси ми не бачимо сенсу, так як в інтернеті їх більш ніж достатньо. Потрібно лише в пошуку запити запит "Біржа копіратеров" і Вам пошук видасть енну кількість. Хотілося б додати, що цінова політика в рази менше, більш того, кількість учасників дуже велика, а значить вибрати "того самого" спеціаліста, не складе труднощів.

Вчимося копірайтингу самостійно

Придбати таку професію, насправді, не складе труднощів. Головне виробити звичку - писати багато і на різні теми. Існує багато навчальних курсів, які допоможуть Вам освоїти цю майстерність. Єдине, хочемо Вас застерегти від курсів, де зустрічаються такі заголовки, як: "навчимо писати тексту, які будуть продавати товар пачками" або "освойте курс копірайтингу і вже через 3 години Ви будете писати продають тексту". Пам'ятайте, що такого плану заголовки наживаються на Вас, а не Ви на них!

SEO - фахівець і SEO - копірайтер в одній особі

Відразу хотілося б внести ясність - SEO - копірайтер відрізняється від звичайного. Якщо Ви хочете навчитися писати SEO тексту, то Вам потрібно робити ухил в сторону пошукової оптимізації сайту. Особливо SEO - тексту потрібні при внутрішньої оптимізації сайту, тому логічно, що потрібно розуміти дані принципи роботи. Дуже хороша суміш, коли SEO - фахівець і SEO - копірайтер - це один і той же чоловік. Як правило, у таких фахівців завжди сайти в топі. Чому? Тому що такий фахівець знає, які слова потрібно вписати в текст і скільки їх повинно бути.

Що таке SEO - копірайтинг?

SEO - копірайтинг - це різновид написання текстів, але з ухилів в сторону пошукових систем. Тобто, хороший і цікавий текст, робиться не тільки для відвідувача, але і для пошукових роботів. Адже, погодьтеся, навіщо писати текст просто для людини, якщо він не потрапить в ТОП в пошуку. А саме за допомогою хорошого контенту сайт може потрапити в ТОП пошуку. Таким чином, потрібно дотримуватися золотої середини в SEO - копірайтингу.

Знаходимо ту саму, золоту середину

Насправді, знайти золоту середину при написанні тексту - завдання не з легких. Напевно Ви бачили в топі сайти, у яких, відверто кажучи, тексти не надто. Це все тому, що писався текст, виключно для того, щоб зайняти хороші місця в пошуку. Наше ж завдання написати текст і для людей. Що для цього потрібно? Все просто - корисна інформація. Наприклад: цікаві факти про продукт, всілякі презентації, історії створення, топ - 10 і так далі. Адже саме такого роду інформація, змушує вчитуватися в текст.

SEO - копірайтір, так само як і SEO - фахівець - дуже затребувані спеціальності. Особливо, коли це дві професії в одній людині. Рекомендуємо познайомиться зі статтею: "План просування сайту від експертів SEO practic". Саме з цієї статті, почнеться Ваш професійний шлях SEO - фахівця!

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 5 занять
  • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 10 занять
  • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
  • Навчання: індивідуальне
  • Тривалість курсів: 12 занять
  • 7200 грн

Докладніше про КУРС!