Як додати сайт в Яндекс каталог?

яндекс каталог

Каталог Яндекс являє собою каталог різних сайтів системи пошуку Яндекс. Цей каталог є одним з найбільших і популярних серед величезної кількості користувачів інтернет мережі.

Основне його завдання полягає в тому, щоб допомогти користувачам швидко і без будь-яких проблем знаходити потрібний, затребуваний сайт. Відвідувачам пропонується 3 варіанти пошуку. це:

 1. Можливість пошуку по опису сайту.
  Дані опису сайтів складаються редакторами.
 2. Можливість пошуку автоматично. Тобто пошук по сайтам здійснюється автоматично і в результаті пошуку видаються сторінки ресурсів, що знаходяться в Яндекс каталозі.
 3. Третій варіант - це здійснення пошуку тільки в певній рубриці.

Чому потрібно додати сайт в Яндекс Каталог?

По-перше - цей крок дає чудову можливість отримати хороший трафік зацікавленої аудиторії.

По-друге, Ваш ресурс отримає довіру пошукача, так як він вже пройшов успішну перевірку, значить, він якісний і не є спамом. В результаті перевірки сайт потрапив в каталог. Рівень авторитетності Вашого веб-ресурсу очевидний.

По-третє, спостерігається значне зростання тИЦ.

По-четверте, можливість попадання під фільтр знижується. Звичайно, саме знаходження Вашого ресурсу в каталозі не означає, що така доля його не чекає. Якщо Ви почнете десь, в чомусь лукавити, то, безумовно, будете мати неприємність. Але, якщо робота буде виконуватися професійно і грамотно, то фільтра можна уникнути.

І, останнє, веб-ресурси, які зареєстровані в каталозі, мають високу вартість. Що досить важливо.

Безкоштовна реєстрація

Існує гарна можливість зареєструватися в каталозі безкоштовно. Що для цього потрібно?

Спочатку Ви подаєте заявку. У ній Ви вказуєте адресу Вашого веб-ресурсу, його назва, даєте короткий опис тематики, і звичайно, ж адресу своєї електронної пошти для контакту. У цьому процесі нічого складного немає, тому Ви легко з цим впораєтеся.

Модерація поданої заявки не швидше. Так, як проходить вона вручну і триває мінімум від 3 місяців, максимум до 6 - 7 місяців. Так, що тут потрібно проявити терпіння і чекати.

Ще до одного мінуса можна віднести факт того, що процес реєстрація супроводжується повною відсутністю будь-яких повідомлень про результати даної заявки. Ви не отримаєте абсолютно ніяких повідомлень з даного питання. Після розгляду заявки, Ваш сайт або буде присутній в каталозі, або ні. Це потрібно вже відстежувати Вам самостійно. Щоб дізнатися результат, просто вставте адресу сайту в рядок пошуку в каталозі, і виберіть «пошук за описами сайтів». Таким чином, побачите, як йдуть справи.

яндекс каталог

Причини не потрапляння в Каталог

Звичайно, процес очікування реєстрації, виснажливий. І, на жаль, так буває, що можна і не дочекатися попадання в каталог. В чому причина? Адже пройшло півроку, або більш, а Ви так і знаходите себе там? Що не так?

Щоб відповісти на ці питання, потрібно розглянути деякі причини, які зможуть роз'яснити ситуацію.

 • Дуже багато залежить від Вашого контенту. Якщо він неунікален в цілому, або частково, то - це буде важливим фактором для негативної відповіді. Багато разів ми розповідали в попередніх статтях про унікальність Ваших текстів. Пам'ятайте - це, дійсно важливо для успішного просування ресурсу, як для читачів, так і для пошукових систем.
 • Причина відмови в реєстрації - відсутність конкретної тематики. Також, якщо розділи і сторінки не відповідають один одному за змістом.
 • Якщо під час модерації виявляється заборонена законом інформація. Сюди відносяться заклики до насильства, поширюється порнографія, вітається расизм та інше.
 • Наявність пошукового спаму.
 • Іноді результатом відмови є занадто висока конкурентність рубрики, куди прагне Ваш сайт.
  Як бачите причин багато, тому враховуйте всі вищенаведені фактори, при бажанні додати сайт в каталог безкоштовно.

Платна реєстрація

Крім безкоштовної реєстрації, існує і реєстрація на платній основі. Нею користуються в тому випадку, коли все-таки з якихось причин безкоштовно зареєструватися не вдалося. Але це не єдине, коли потрібно платна основа. Багато власників сайтів всього лише хочуть прискорити цей процес, і зовсім не бажають чекати півроку. Як відбувається реєстрація в цьому випадку?

Потрібно слідувати тим же кроків, що і на безкоштовній основі, заповнюючи заявку. Тільки в процесі заповнення Ви даєте свою згоду на оплату зазначеної суми. Дана заявка розглядається в найкоротші терміни, до трьох днів. Якщо заяву схвалено укладається договір, Ви оплачуєте послугу, і Ваш веб-ресурс з'являється в каталозі.

Іноді трапляється, що і на платній основі бувають відмови. Чому так відбувається, важко відповісти. Мабуть у пошукача існують якісь свої критерії відбору, про які він не повідомляє.

яндекс каталог

Наші контакти:
Школа «SEO practic» - якісне і індивідуальне навчання в сфері SEO.
м. Київ, вул. Івана Сергієнка 18, поверх 4, офіс 406
тел. + 38 (093) -105-54-89, +38 (096) -111-70-77.
Чекаємо Вас!

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!