Інтернет бізнес в Україні. Як почати бізнес в інтернеті?

Интернет бизнес

Це, мабуть, одна з найактуальніших, і одна з найбільш цікавих тем на сьогоднішній день. Воно й не дивно, адже багато людей прагнуть до хорошого життя, до хорошим заробіткам. Це нормальне явище. А IT технології - це, як раз саме та, сфера діяльності, де можна і добре заробити і реалізувати себе. Звичні для нас магазини поступово замінюють інтернет магазини. Інтернет комерція цікава в різних галузях і для різних верств населення. Багато підприємців замислюються саме про відкриття інтернет магазину, так, як бачать в ньому хороші перспективи. Але, не тільки це спонукає підприємців спрямувати свій погляд на інтернет комерцію. Всім нам відома проблема приватного підприємництва оффлайн. В даний час, це не тільки хитке становище національної валюти, яке сприяє нескінченного зростання цін, непомірних і необґрунтованих цін на оренди приміщень, а й корупція, хабарництво які не дають нормально працювати і розвиватися. Тому, багато хто шукає інші шляхи, і інші можливості. Інтернет комерція ще не захаращена тих неподобств, про які ми згадали.

У даній статті ми хочемо коротко описати створення інтернет бізнесу з нуля, а також розповімо, чому ми можемо навчити Вас на наших курсах SEO.

Основні правила при створенні інтернет бізнесу з нуля

 1. Визначтеся в якій сфері діяльності Ви хочете працювати. Можливо, Ви маєте вже досвід, або це Ваше хобі - заняття, яке Вам цікаво.
 2. Якщо Ви володієте обмеженим капіталом, то Вам потрібно самостійно займатися написанням унікальних текстів, а посилання розміщувати вручну на сторонніх сайтах по домовленості.
 3. Прагніть створити перспективний, прибутковий бізнес, а не просто сайт, який зможе проіснувати кілька років. Пам'ятайте, якщо Ви зважилися на цей бізнес, значить потрібно працювати на своє фінансове майбутнє.
 4. Не варто чекати миттєвих грошей вже завтра або через тиждень. Спочатку шляху Ви робите акцент на пасивності доходів. Це означає, що Ви працюєте до того моменту, поки сайт ні стане бути відвідуваним і популярним. А далі, Ваш бізнес буде працювати вже на Вас.
 5. Важливим моментом є якість подачі статей. Час від часу їх треба редагувати, так, як проходить час після публікації, і інформація має властивість застарівати. Її потрібно частково або повністю оновлювати. Пошукові системи позитивно реагують на поновлення.
 6. Безумовно, щоб бізнес проект добре стартував, потрібні солідні капіталовкладення, але, якщо їх немає, то, тоді потрібно набратися терпіння, не сумувати і продовжувати активно працювати над своїм проектом. Хороша мотивація майбутніми доходами неодмінно дасть результат. Всьому свій час.

При розкручуванні свого бізнесу займіться аналізом і вивченням саме своєї цільової аудиторії. Тут важливі і інтереси Вашої аудиторії, і її купівельна спроможність, і її побажання.

А тепер про можливості, які Ви купуєте в нашій школі SEO practic

Всім відомо, що в даний час ринок перенасичений різного роду семінарами, тренінгами, всілякими курсами, і т.д. З одного боку - це добре, у людини, адже, є вибір. Але, з іншого боку, так часто буває, що отримані знання на таких заходах не завжди застосовні, або ж, занадто багато теорії, а практики мало. Є і ще один недолік. На багатьох тренінгах та курсах проходять групові заняття. А таке навчання не кожному підходить. Тому, що в процесі навчання часто виникають попутні питання, якась тема залишається не до кінця зрозумілою. І який навчається просто недоотримує того, заради чого він власне і прийшов на навчання.

Що даємо ми:

 1. Наша школа надає величезного значення індивідуальних занять, і тому розробляється проект для кожного учня.
 2. У нас немає групових класів, а тільки навчання з кожним індивідуально. Таке навчання дає не просто багаж знань, а й постійний контакт з викладачем, в процесі якого можна з'ясувати і розібратися з усіма незрозумілими питаннями.
 3. Ми залучаємо відмінних фахівців з таких галузей, як програмування і SEO просування сайтів, маркетинг, психологія, брендинг, PR і т.д.
 4. Ми даємо багато практичних, домашніх завдань, що допомагає учневі самостійно аналізувати і розбиратися в інтернет комерції. А це невід'ємна частина успіху в створенні власного інтернет бізнесу.
 5. Ми надаємо нові і всі необхідні інструменти для того, щоб Ви стали успішним підприємцем в інтернет сфері. Перед Вами відкриваються величезні можливості, яких Ви зможете досягти при правильному застосуванні таких інструментів і отриманих знань.
 6. Ми допоможемо Вам стати справжнім фахівцем в області інтернет маркетингу, SEO оптимізації, просування і розкручування сайтів і багато в чому іншому.

Це лише частина з наданих нами можливостей. Для отримання більш детальної інформації про навчання, зателефонуйте нам за номером: 0961117077, 0931055489 або ж відвідайте школу SEO practic за адресою: м.Київ, вул. Івана Сергієнка 18, поверх 4, офіс 406.

Програми курсів та період навчання:

SEO - початківець
SEO - початківець
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 5 занять
 • 3000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO - спеціаліст
SEO - спеціаліст
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 10 занять
 • 6000 грн

Докладніше про КУРС!
SEO + Adwords
SEO + Adwords
 • Навчання: індивідуальне
 • Тривалість курсів: 12 занять
 • 7200 грн

Докладніше про КУРС!